nákup a pronájem nemovitostí

Proč Fuerteventura

Fuerteventura je nejdelší a druhý nejrozlehlejší z Kanárských ostrovů. Ostrov je od pobřeží Afriky, vzdálen necelých 100 km.

Fuerte, to je téměř 160 km nekonečných bělostných pláží, z nichž většina je tvořena pískem navátým ze Sahary a tyrkysově modré moře. I díky tomu je ostrov nazýván „evropským Karibikem“. Na ostrově je po celý rok velice příjemné klima, v létě jsou teploty tropické, po zbytek roku je zde příjemných 21-25 °C.

Po celý rok zde vane teplý vítr, proto si ostrov kromě rodin s dětmi oblíbili i sportovní nadšenci, kteří zde mají ideální prostředí pro vodní sporty jako je surfing, windsurfing a kiteboarding.

IMG_7061

Naše služby

To give real service, you must add something which cannot be bought or measured with money, and that is sincerity and integrity

Prodej nemovitostí

Nabízíme k prodeji nemovitosti pro rekreaci či investici. V naší nabídce najdete apartmány, bungalovy, řadové domky nebo vilky.

Pronájem nemovitostí

Nabízíme k pronájmu nemovitosti pro vaši rekreaci. V nabídce máme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy apartmánů i domů.

Servis a poradenství

Připravíme veškeré podklady, spojené s koupí nemovitosti. Nabízíme kompletní poradenství v oblasti právní, daňové i investiční.

Správa nemovitostí

Zajistíme kompletní správu i běžnou údržbu vaší nemovitosti, včetně zajištění jejího krátkodobého či dlouhodobého pronájmu.

O nás

Fuertelux is a family run administration and property management business based in north of Fuerteventura. We offer help with buying a property, applying for NIE, help with opening up a bank account, translations, buying a car, here in Fuerteventura.

We offer property management services in North of Fuerteventura to properties from 1 bedroom apartments to luxury villas. We look after properties in El Cotillo, Lajares, Tamaragua ( La Capellania) and Corralejo.

Nemovitosti k prodeji

Recenze

5/5

Kontaktujte nás

Our doors are always open. Contact us:
We would love to hear from you. Use the contact form and we will be in contact with you in less than 24 hours.

contact_us

Contact Us

Calle Cardon 37

Corralejo 356 60, Fuerteventura, Canary Island

+34 618 502 391

Copyright © 2019 FuerteLux